Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

  Nanotechnologie - BKServisCZ  

Usnadněte si

předvánoční  úklid !

S naší NanoPěnou

Nano pěna čistí,leští,

impregnuje a konzervuje

nejrůznější

hladké povrchy

a to na dlouhou dobu. 

ODKAZEM TADY
NANOPĚNA - ČISTÍ A CHRÁNÍ POVRCHY

 

TOPlis t - BKServisCZ

 
AUTO NANO LIBEREC
FOTOGALERIE ZDE
 
MOTORKA DUCATI 749

Ošetřujeme povrchy 100% 
nanotechnologií.
Německá kvalita - BKServisCZ

Profesionálně čistíme a 
impregnujeme povrchy. 
Kuchyně a koupelny
sklo,keramiku,zrcadla.

Ochrana povrchu - BKServisCZ

Špína už nemá šanci.  

 Výtahy a nerez plochy
Čištění výtahů a ošetření nerezi - BKServisCZ 

Snadné odstranění otisků.

Umíme ošetřit i jiné povrchy.

(sklo,keramika,plasty,dlažby,

lodě,auta,motorky...)


Úvod » INFORMACE DOPLŇKY STRAVY » TEKUTÁ VÝŽIVA

INFORMACE DOPLŇKY STRAVY / TEKUTÁ VÝŽIVA

 

CHARAKTERISTIKA:

Základní informace k této skupině produktů, průběžně se aktualizují, doporučujeme přečíst pokaždé před výběrem z této skupiny.

Do této skupiny jsou řazeny výrobky, které napodobují běžnou stravu, ale v práškové lehce stravitelné formě. Špatná stravitelnost klasických potravin je základním problémem sportovní výživy, a zejména při problémech s přibíráním, velkém počtu tréninkových jednotek, nebo pocitu slabé výkonnosti trávicí soustavy je komplexní tekutá výživa klíčem k řešení Vašeho problému. Problematika je poněkud obsáhlejší a pro bližší informace doporučujeme přečíst článek „MRP a náročné tréninky“ ze skupiny článků Výživa (nejen) sportovní.

Jak vybírat?

Pro obtížně přibírající (ektomorfy) s vysokým metabolismem je určen Mass Gain MCT. Pro střední typy (mezomorfy), u kterých je riziko nabírání také tuku je určen Muscle Builder GF. Oba tyto výrobky je vhodné přijímat v rámci možností skutečně jako náhradu některých jídel během dne, abyste využili efekt rychlé stravitelnosti a zvýšeného přísunu živin. Zejména je vhodné je přijímat místo snídaně, případně místo posledního běžného jídla před tréninkem nebo místo běžného jídla po tréninku. Pokud nechcete nahrazovat hlavní jídla, jsou vhodné místo přesnídávky, svačiny nebo jako 2. večeře.

HP Vital GF je speciálně zaměřený na podporu regenerace jater, ať již při velké tréninkové zátěži nebo po příjmu některých léků (také steriodů) nebo po nemoci (mononukleozóza, cirrhóza, žloutenka, steatóza – ztučnění). Příjem je vhodný také vícekrát denně. Speciálně u tohoto výrobku nezvyšujte koncentraci nápoje, protože obsahuje hodně jednoduchých sacharidů, které tvoří „hustý“ roztok (hypertonický). Když se Vám povede takovýto nápoj vypít a máte po něm pocit „těžkého“ žaludku, pomůže vypít sklenici čisté vody pro rozředění nadměrně hustého nápoje.

AveMax GF Gainer je instantní kaše se zvýšeným obsahem proteinů a růstovými faktory. Je vhodná jako snídaně, případně pro toho, kdo hodně cestuje nebo má problémy s veřejným stravováním. Oblíbený způsob příjmu je lžící nabrat „nasucho“ a zapít vodou.

Každopádně v době příjmu náhradní tekuté výživy doplňujte vitamíny, zeleninu a ovoce.

Vhodnou kombinací k MRP je výrobek AMG Caps, AMG Tabs nebo AMG Max. Pro další podporu účinků je vhodné brát Kreatin a Kolostrum. Pokud chcete přijímat proteinové nápoje, tak nejvhodnější je AMG Pro, pokud se Vám zdá drahý (nezapomínejte na trojnásobné urychlení růstu svalů), tak doporučujeme Whey Plus AbsoRetard GF. Ten by měl lépe vyhovovat než Whey Pro 75 GF nebo Whey Plus AbsoRapid GF, protože příjem živin je plynulejší, což je větší šance pro trávicí soustavu.