Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakt

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255,
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

Aktuality a novinky

arr3Arašídový krém,Mandlové másloNOVÉ PRODUKTY V NAŠÍ NABÍDCE Arašídový krém - obsahuje rostlinné a nenasycené tuky, prospěšné... arr3Profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií.BK Servis CZ profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií. Seznámíme Vás s novými... arr3NANO PĚNA - VIDEA  NanoPěna original - je čistící a současně impregnační pěna  s výhodami moderní... arr3JAK ODSTRANIT ZATUCHLINU  Jste provozovatelem nebo majitelem staršího domu,chaty,bytu,provozovny, nebo dopravního...

TOPlist

 

V našem E-SHOPU

 

profesionalní

 

nanočistič

 

a

 

profesionální

 

nanoimpregnace

 

během pár minut

 

v jednom kroku.

 

 NANO PĚNA

NANOPĚNY ČISTÍ A CHRÁNÍ POVRCHY

 

Nanoservis
AUTONANO LIBEREC

 

 
Pracujeme se 100% 


nanotechnologií.


Německá kvalita

 

Profesionálně čistíme a 

impregnujeme povrchy. 


Kuchyně a koupelny

sklo,keramiku,zrcadla.

Špína už nemá šanci.

 


Výtahy a nerez plochy.

Snadné odstranění otisků.

 

Umíme ošetřit i jiné materiály. 

 

Jsme tu pro Vás

 

milí zákazníci.

 

Zašlete nám kontakt

 

rádi Vám odpovíme.

 

 


AÇAI - AÇAI I PRO PAPOUŠKY

AÇAICO S GUARANOU MRAŽENÉ

OVOCE Z AMAZONSKÉ PŘÍRODY PRO PAPOUŠKY

Velký papoušek (ara, kakadu)

Střední papoušek (žako, amazoňan)

Malý papoušek (senegalec, rozela)

Nejmenší papoušek (andulka, korela)

Açai (čteno asaí) jsou plody brazilské palmy Euterpe oleracea.

Ovoce palmy açai je malé peckovité ovoce. Plody jsou velké přibližně 25 mm a rostou v trsech. Na rozdíl od hroznů, açai má jen jednu velkou pecku, která tvoří až 80% plodu. Každý trs palmy açai má téměř tisíc bobulí. Nezralé plody jsou zelené barvy a při dozrávání se jejich barva mění na tmavě fialovou. Açai svou chutí a vůní připomíná čokoládu a lesní plody. Bobule se sbírají pro konzumaci a další zpracování.

Açai je absolutním potravinovým hitem díky svému jedinečnému složení. Mluví se o něm jako o jednom z nejkoplexnějších přírodních plodů z důvodu vysokého obsahu:

Antioxidantů,vlákniny (více než 40 %),nenasycených mastných kyselin,linolová omega 6 a olejová omega 9.

Açai obsahuje množství zdraví prospěšných vitamínů: A, B1 (tiamin), B2 (tiboflavin ), B3 (niacin ), C, E (tokoferol ), D.

Açai obsahuje množství minerálních látek (železo, vápník, fosfor a draslík). Nejhodnotnejším minerálem v  plodech açai je draslík

Antokyanin

Co je antokyanin?

To, co dělá açai unikátním, je – mimo jiné – i fakt, že je velmi bohaté na antokyanín – typické purpurové barvivo. Antokyanín slouží jako antioxidant a je nejvyhledávanějším fytonutrientem obsaženým i v  bobulích açai

ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity - absorpční kapacita kyslíkových radikálů) Testování ORAC je prováděno za účelem měření antioxidačních účinků různých potravin. Ve studiích vzorků açai je tato hodnota mimořádně vysoká. Sto gramů čistého extraktu má hodnotu až 70 000 ORAC, což je zatím nejvíce ze všech zkoumaných plodin. Na základě uvedeného, se považuje ovoce açai za nejsilnější přírodní antioxidant na světě.

GUARANA


Guarana je keř rostoucí v džungli a v jazyce domorodých kmenů znamená "velký strom lesa". Je doslova lesní lékárnou. Z ořechů guarany se získává prášek, který Indiánům nahradí nejen každodenní šálek kávy, či silný čaj. Plody guarany obsahují guaranin, který má podobné účinky jako kofein. Jeho výhodou je to, že v těle nepůsobí jako rozbuška s následnou únavou, ale uvolňuje se postupně, a tak dokáže tělo povzbudit během celého dne. Důležité je, že výtažek z guarany je bohatý i na obsah vitamínů (například vitamín C a vitamíny skupiny B).

ACAICO je nutno uchovávat zmražené při -18 st.C. Po rozmražení spotřebujte.

Rozmražené znovu nemrazte.

Dávkování:

Acai se přidává do dokrmovací směsi, do vaječné směsi, na piškot, na granule, do jogurtu nebo do směsi ovoce či namočených zrnin. Před použitím nechejte rozpustit na pokojovou teplotu.

Denní dávka 0,5 gramu Açai / 100 gramů hmotnosti papouška.

Velký papoušek (ara, kakadu) 5 gramů/denně

Střední papoušek (žako, amazoňan) 3 gramy / denně

Malý papoušek (senegalec, rozela) 1 gram/denně

Nejmenší papoušek (andulka, korela) 0,25 gramu/denně


ZBOŽÍ DODÁVÁME V RÁMCI CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY PŘEPRAVNÍ SLUŽBOU MRAŽENÉ.

VYSKLADŇOVÁNÍ JE VŽDY KAŽDÝ TÝDEN VE STŘEDU,DRUHÝ DEN JE AÇAI U VÁS.

OBJEDNÁVKY SE PŘIJÍMAJÍ DO STŘEDY 12:00 h