Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakt

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255,
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

Aktuality a novinky

arr3Arašídový krém,Mandlové másloNOVÉ PRODUKTY V NAŠÍ NABÍDCE Arašídový krém - obsahuje rostlinné a nenasycené tuky, prospěšné... arr3Profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií.BK Servis CZ profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií. Seznámíme Vás s novými... arr3NANO PĚNA - VIDEA  NanoPěna original - je čistící a současně impregnační pěna  s výhodami moderní... arr3JAK ODSTRANIT ZATUCHLINU  Jste provozovatelem nebo majitelem staršího domu,chaty,bytu,provozovny, nebo dopravního...

TOPlist

 

V našem E-SHOPU

 

profesionalní

 

nanočistič

 

a

 

profesionální

 

nanoimpregnace

 

během pár minut

 

v jednom kroku.

 

 NANO PĚNA

NANOPĚNY ČISTÍ A CHRÁNÍ POVRCHY

 

Nanoservis
AUTONANO LIBEREC

 

 
Pracujeme se 100% 


nanotechnologií.


Německá kvalita

 

Profesionálně čistíme a 

impregnujeme povrchy. 


Kuchyně a koupelny

sklo,keramiku,zrcadla.

Špína už nemá šanci.

 


Výtahy a nerez plochy.

Snadné odstranění otisků.

 

Umíme ošetřit i jiné materiály. 

 

Jsme tu pro Vás

 

milí zákazníci.

 

Zašlete nám kontakt

 

rádi Vám odpovíme.

 

 


INFORMACE DOPLŇKY STRAVY / SACHARIDOVÉ NÁPOJE

 

CHARAKTERISTIKA:

Základní informace k této skupině produktů, průběžně se aktualizují, doporučujeme přečíst pokaždé před výběrem z této skupiny.

Do této skupiny jsou řazeny sacharidové nápoje s nízkým obsahem tuků (sacharidy jako nejvíce zastoupená živina), které se používají jako takzvané GAINERY, neboli zdroje snadno dostupné energie především ze sacharidů, určené obvykle k přibírání. V této skupině produktů jde však o užší výběr, o nápoje, kde se jedná hlavně o sacharidy s částečným doprovodem proteinů. Nejsou zde uvedeny produkty řazené (zejména v americké literatuře) do skupiny MRP, neboli Meal Replacement Powders (tekutá kompletní výživa v prášku), které svým složením opravdu představují komplexnější pojetí živin v lehce stravitelné formě a někdy jsou zde jako pravé GAINERY považovány právě MRP, protože jejich účinek na výživu organismu za účelem zvětšování svalové hmoty je komplexnější.

Do této skupiny výrobků také patří AMG Gainer. Je uveden ve skupině produktů „AMG“.

Sacharidové nápoje jsou určeny především pro příjem živin první hodinu po skončení zátěže, nejlépe během 5 minut po skončení. Smysl je popsán v článku „Sacharidy…“. Pokud tvrdě trénujete a potřebujete urychlit regeneraci do dalšího tréninku, je možné tyto nápoje v relativně malém množství používat přibližně půl až tři čtvrtě hodiny před každým jídlem, nebo místo přesnídávky či svačiny (a v tom případě stačí doplnit trochou ovoce nebo zeleniny). Příjem před hlavními jídly by měl být v takovém množství, aby nebyla negativně ovlivněna chuť k jídlu.

Jak vybírat?

Zcela jednoznačně nejvhodnější prakticky pro všechny sporty se jeví AMG Gainer. Jeho poměry živin jsou poněkud atypické, ovšem byly nutné pro „vyladění“ aminokyselin. Pokud se někomu zdá drahý, doporučujeme Anabolic, Anabolic GF, Gain + Power. Tyto vyjmenované nápoje obsahují relativně málo sacharidů z pohledu kulturistů, přestože názory biochemiků říkají, že jich tam je až dost J. Ten, kdo chce bílkovin více, nebo omezuje sacharidy kvůli riziku tloustnutí, může použít Bulk GF. Je to nápoj určený pro rychlou dodávku bílkovin zejména po skončení zátěže. Výhodou nápoje Bulk oproti mléku je to, že obsažené proteinové zdroje jsou rychle vstřebatelné (albuminy a hydrolyzáty proteinů), kdežto proteiny mléka (převážně kasein) se vstřebávají pomalu. Kromě toho Bulk GF je v kvalitě AminoExact (vyvážené aminokyseliny) a obsahuje růstové faktory.

Sacharidové nápoje jsou také typově vhodné, pokud je chcete použít jako doplněk ke kreatinu.