Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakt

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255,
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

Aktuality a novinky

arr3Arašídový krém,Mandlové másloNOVÉ PRODUKTY V NAŠÍ NABÍDCE Arašídový krém - obsahuje rostlinné a nenasycené tuky, prospěšné... arr3Profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií.BK Servis CZ profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií. Seznámíme Vás s novými... arr3NANO PĚNA - VIDEA  NanoPěna original - je čistící a současně impregnační pěna  s výhodami moderní... arr3JAK ODSTRANIT ZATUCHLINU  Jste provozovatelem nebo majitelem staršího domu,chaty,bytu,provozovny, nebo dopravního...

TOPlist

 

V našem E-SHOPU

 

profesionalní

 

nanočistič

 

a

 

profesionální

 

nanoimpregnace

 

během pár minut

 

v jednom kroku.

 

 NANO PĚNA

NANOPĚNY ČISTÍ A CHRÁNÍ POVRCHY

 

Nanoservis
AUTONANO LIBEREC

 

 
Pracujeme se 100% 


nanotechnologií.


Německá kvalita

 

Profesionálně čistíme a 

impregnujeme povrchy. 


Kuchyně a koupelny

sklo,keramiku,zrcadla.

Špína už nemá šanci.

 


Výtahy a nerez plochy.

Snadné odstranění otisků.

 

Umíme ošetřit i jiné materiály. 

 

Jsme tu pro Vás

 

milí zákazníci.

 

Zašlete nám kontakt

 

rádi Vám odpovíme.

 

 


INFORMACE DOPLŇKY STRAVY / TEKUTÁ VÝŽIVA

 

CHARAKTERISTIKA:

Základní informace k této skupině produktů, průběžně se aktualizují, doporučujeme přečíst pokaždé před výběrem z této skupiny.

Do této skupiny jsou řazeny výrobky, které napodobují běžnou stravu, ale v práškové lehce stravitelné formě. Špatná stravitelnost klasických potravin je základním problémem sportovní výživy, a zejména při problémech s přibíráním, velkém počtu tréninkových jednotek, nebo pocitu slabé výkonnosti trávicí soustavy je komplexní tekutá výživa klíčem k řešení Vašeho problému. Problematika je poněkud obsáhlejší a pro bližší informace doporučujeme přečíst článek „MRP a náročné tréninky“ ze skupiny článků Výživa (nejen) sportovní.

Jak vybírat?

Pro obtížně přibírající (ektomorfy) s vysokým metabolismem je určen Mass Gain MCT. Pro střední typy (mezomorfy), u kterých je riziko nabírání také tuku je určen Muscle Builder GF. Oba tyto výrobky je vhodné přijímat v rámci možností skutečně jako náhradu některých jídel během dne, abyste využili efekt rychlé stravitelnosti a zvýšeného přísunu živin. Zejména je vhodné je přijímat místo snídaně, případně místo posledního běžného jídla před tréninkem nebo místo běžného jídla po tréninku. Pokud nechcete nahrazovat hlavní jídla, jsou vhodné místo přesnídávky, svačiny nebo jako 2. večeře.

HP Vital GF je speciálně zaměřený na podporu regenerace jater, ať již při velké tréninkové zátěži nebo po příjmu některých léků (také steriodů) nebo po nemoci (mononukleozóza, cirrhóza, žloutenka, steatóza – ztučnění). Příjem je vhodný také vícekrát denně. Speciálně u tohoto výrobku nezvyšujte koncentraci nápoje, protože obsahuje hodně jednoduchých sacharidů, které tvoří „hustý“ roztok (hypertonický). Když se Vám povede takovýto nápoj vypít a máte po něm pocit „těžkého“ žaludku, pomůže vypít sklenici čisté vody pro rozředění nadměrně hustého nápoje.

AveMax GF Gainer je instantní kaše se zvýšeným obsahem proteinů a růstovými faktory. Je vhodná jako snídaně, případně pro toho, kdo hodně cestuje nebo má problémy s veřejným stravováním. Oblíbený způsob příjmu je lžící nabrat „nasucho“ a zapít vodou.

Každopádně v době příjmu náhradní tekuté výživy doplňujte vitamíny, zeleninu a ovoce.

Vhodnou kombinací k MRP je výrobek AMG Caps, AMG Tabs nebo AMG Max. Pro další podporu účinků je vhodné brát Kreatin a Kolostrum. Pokud chcete přijímat proteinové nápoje, tak nejvhodnější je AMG Pro, pokud se Vám zdá drahý (nezapomínejte na trojnásobné urychlení růstu svalů), tak doporučujeme Whey Plus AbsoRetard GF. Ten by měl lépe vyhovovat než Whey Pro 75 GF nebo Whey Plus AbsoRapid GF, protože příjem živin je plynulejší, což je větší šance pro trávicí soustavu.