Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

NANO
PĚNA


NANOPĚNY ČISTÍ A CHRÁNÍ POVRCHY


TOPlist

 

Kontakt

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255,
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006

TOP PRODUKTY

Aktuality a novinky

arr3Arašídový krém,Mandlové másloNOVÉ PRODUKTY V NAŠÍ NABÍDCE Arašídový krém - obsahuje rostlinné a nenasycené tuky, prospěšné... arr3Profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií.BK Servis CZ profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií. Seznámíme Vás s novými... arr3NANO PĚNA - VIDEA  NanoPěna original - je čistící a současně impregnační pěna  s výhodami moderní... arr3JAK ODSTRANIT ZATUCHLINU  Jste provozovatelem nebo majitelem staršího domu,chaty,bytu,provozovny, nebo dopravního...
Nanoservis
AUTONANO LIBEREC

 

 
Pracujeme se 100%


nanotechnologií.
Německá kvalita
Profesionálně čistíme a

impregnujeme povrchy. Kuchyně a koupelny

sklo,keramiku,zrcadla.

Špína už nemá šanci.


Výtahy a nerez plochy.

Snadné odstranění otisků.ČTĚTE O ACAI ZDRAVÉM OVOCI / PROČ PRÁVĚ ACAI

 

PROČ PRÁVĚ ACAI

Je velmi dobrým zdrojem energie při psychické a fyzické zátěži


Domorodé kmeny amazonské džungle používali Açai jako energetickou podporu (povzbuzení) při lovu a podpůrný zdroj sexuální energie. Toto ovoce s vysokou energetickou hodnotou navíc posiluje imunitní systém, pomáhá bojovat s infekcemi, je podpůrným prostředkem v boji s rakovinou, ochraňuje srdce, udržuje dobrou náladu a díky tomu, jsme schopni si lépe užívat života.

Podporuje imunitní systém

Přírodní kombinace antioxidantů, esenciálních mastných kyselin, aminokyselin a fytosterolů podporuje imunitní systém organismu jako přirozenou ochranu před nemocemi.

 

Açai redukuje hmotnost a pomáhá efektivnějšímu spalování tuků, čímž pomáhá udržovat štíhlou a sexy postavu.

Přírodní kombinace antioxidantů, esenciálních mastných kyselin, aminokyselin a fytosterolů v açai podporuje zlepšení tělesných funkcí, snažší zpracování potravy, lepší trávení a efektivnější spalování tuků. Produkt Açaico je přírodní a bezpečná cesta jak zhubnout a vypadat mladě. Dlouhodobé užívání produktu Açaico má za následek postupné a zdravé snižování hmotnosti.

Podporuje kardiovaskulární systém a zvyšuje jeho odolnost

Esenciální mastné kyseliny a antioxidanty v bobulích açai bojují proti srdečním onemocněním.
Ty samé kyseliny pomáhají také při vstřebávání potřebných vitamínů A, E, D a K.

Snižuje hladinu cholesterolu v krvi

Esenciální mastné kyseliny a antioxidanty v bobulích açai bojují se zlým cholesterolem (LDL), přičemž zároveň zvyšují prospěšný cholesterol (HDL).

Předchází nádorovým onemocněním a výrazně pomáhá při jejich léčbě

Açai je nejsilnější přírodní antioxidant a v těle působí jako zásadní zdroj energie. Je potřebný při posílení buněk a v boji s volnými radikály. Volné radikály jsou velmi malé molekuly, které vznikají jako nežádoucí produkt metabolismu živých organismů. Napadají buňky v těle, poškozují DNA, a tím způsobují různé nemoce. Existuje několik výzkumů, které dokazují schopnost açai bojovat s rakovinou.

Předchází onemocněním trávícího traktu a napomáhá dobrému trávení

Açai obsahuje více než 40% vlákniny a její dostatek má preventivní účinek proti rakovině tlustého střeva, pozitivně ovlivňuje rychlost vstřebávání živin, zvětšuje objem trávené potraviny, a tím prodlužuje pocit sytosti. Vláknina chrání i před vznikem cukrovky a jiných metabolických chorob; pomáhá snižovat cholesterol.

Pročišťuje organismus a zbavuje ho škodlivých látek

Nenasycené mastné kyseliny mají schopnost v krevním oběhu odbourávat nasycené mastné kyseliny, které jsou příčinou únavy a slabosti.

Zvyšuje schopnost koncentrace, zlepšuje zrak

Açai obsahuje kyselinu linolovou (omega-6). Lidské tělo potřebuje esenciální mastné kyseliny pro optimální funkci všech orgánů, hlavně mozku a očí. Açai zvyšuje sexuální energii a pomáhá tělu vstřebávat důležité vitamíny - jako A, E, D a K.

Regeneruje svaly při zvýšené fyzické aktivitě sportovců

Ovoce açai je bohaté na aminokyseliny. Aby svaly správně fungovaly a výkonnost stoupla, potřebujeme aminokyseliny. Aminokyseliny v kombinaci s esenciálními mastnými kyselinami v açai pomáhají spalovat tuk efektivněji a svaly rostou
rychleji.

Předchází ledvinovým onemocněním

Zpomaluje proces stárnutí buněk a vyhlazuje vrásky

Díky pozitivním účinkům na zdraví člověka je açai považované za jednu z najzdravějších potravin na naší planetě.