Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakt

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255,
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006
  Nanotechnologie - BKServisCZ 
 
 

V E-SHOPU 

pro blížící se předvánoční úklid zakoupíte 

čistící a současně impregnační pěnu 

s výhodami moderní nanotechnologie.Nano pěna čistí,leští,

impregnuje a konzervuje nejrůznější hladké povrchy

 
 

ODKAZ ZDE
NANOPĚNA - ČISTÍ A CHRÁNÍ POVRCHY

 

TOPlis t - BKServisCZ

 

Nanoservice - BKServisCZ

AUTONANO - BKServisCZ LIBEREC

 

 

Nanotechnologie - BKServisCZ

 


Ošetřujeme povrchy 100% 


nanotechnologií.

 


Německá kvalita - BKServisCZ

 

 

Profesionálně čistíme a 

impregnujeme povrchy. 

Kuchyně a koupelny

sklo,keramiku,zrcadla.

 

 

Ochrana povrchu - BKServisCZ

Špína už nemá šanci.

 

 

 Výtahy a nerez plochyČištění výtahů a ošetření nerezi - BKServisCZ 

Snadné odstranění otisků.

 

 

Umíme ošetřit i jiné povrchy.

(sklo,keramika,plasty,dlažby,

lodě,auta,motorky...)

 

Aktuality a novinky

arr3NanotechnologieSpecializujeme se na nanotechnologie.   V našem e-shopu zakoupíte NanoPěnu originál a NanoPěnu... arr3Arašídový krém,Mandlové másloNOVÉ PRODUKTY V NAŠÍ NABÍDCE Arašídový krém - obsahuje rostlinné a nenasycené tuky, prospěšné... arr3Profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií.BK Servis CZ profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií. Seznámíme Vás s novými... arr3NANO PĚNA - VIDEA  NanoPěna original - je čistící a současně impregnační pěna  s výhodami moderní... arr3JAK ODSTRANIT ZATUCHLINU  Jste provozovatelem nebo majitelem staršího domu,chaty,bytu,provozovny, nebo dopravního...

Arthro Collagen

 

 

Receptura produktu Arthro Collagen vychází z poznatku, že pojivová tkáň (šlachy, chrupavky, kůže) je stavěna podobně jako výrobky ze skelného laminátu. Jedná se o princip kompozitních materiálů, kde spojení vlastností dvou či více složek dává lepší výsledky, než jsou vlastnosti samostatných materiálů. Tedy je zde složka vláknitá, zajišťující pevnost a pružnost, v případě skelného laminátu je to skelné vlákno, v případě pojivové tkáně je to kolagen (bílkovina), tvořící vlákna stočená podobně jako u lana. Celkové zvýšení pevnosti vláknité složky potom zajišťuje spojovací hmota, v případě skelného laminátu je to syntetická pryskyřice, v případě pojivové tkáně jsou to proteoglykany, jejichž významnou složkou je glukosamin a chondroitin. Pokud má být tedy kloubní výživa výhodná a účinná, musí obsahovat současně obě tyto složky, neboli kolagen a glukosamin, případně chondroitin. Kolagen se používá ve formě speciálně upravené pro kloubní výživu, tedy jako hydrolyzát kolagenu ("předtrávený kolagen"). Tato úprava zajišťuje jeho vysokou využitelnost a účinnost v organismu.

Novotvorba pojivové tkáně je složitý proces, při němž se zapojují do metabolismu také další biologicky aktivní látky. Kromě toho jiné látky mohou tvorbu a kvalitu pojivové tkáně ovlivnit:

MSM (methylsulfonylmethan) - v organismu se podle některých autorů podílí na tvorbě kolagenu, zejména v kombinaci s křemíkem, zmírňuje bolestivost kloubů, svalů a šlach. Celkově podporuje prokrvení tkání rozšiřováním vlásečnic způsobeným sulfanem, který z MSM vzniká.

Lysin - je významnou aminokyselinou pro tvorbu pojivové tkáně a především zvýšení její pevnosti.

Kyselina askorbová (vitamín C) - je klíčový vitamín pro novotvorbu pojivové tkáně. Taurin - je sirná beta-aminokyselina, která celkově ovlivňuje metabolismus sirných aminokyselin a novotvorbu bílkovin. Působí příznivě na játra.

Extrakt zeleného čaje - omezuje rozpad pojivové tkáně, zlepšuje prokrvení a zvyšuje imunitu (snižuje záněty).

Zinek - podporuje novotvorbu bílkovin, zvyšování imunity, je obsažen ve zvýšené míře ve vlasech, podporuje účinnost vitamínu A, hojení ran a novotvorbu pojivové tkáně.

Niacin (vitamín sk. B) - ovlivňuje prokrvení tkáně a je to vitamín, nutný pro tvorbu bílkovin (kolagen je bílkovina).

Biotin (vitamín sk. B) - podporuje zdravý stav kůže, slizničních membrán a vlasů. Je nutný pro tvorbu bílkovin.

Vitamin A - ovlivňuje tvorbu proteoglykanů a bílkovin.

Kyselina pantotenová (vitamín sk. B) - udržuje zdravý stav kůže a jater, jejichž fungování ovlivňuje celkový zdravotní stav a metabolismus.

Kyselina listová (vitamín sk. B) - je nutná pro tvorbu bílkovin a metabolismus aminokyselin.

Riboflavin (vitamín B2) - přispívá k zachování zdravé kůže a sliznic. Vyšší příjem podporuje novotvorbu bílkovin. Jód - podporuje novotvorbu bílkovin.

Jak dávkovat tablety Arhtro Collagen?

Obsah účinných látek v tabletách je ve vyváženém poměru. Rozhodující pro výživu kloubů je hydrolyzát kolagenu, za jehož účinnou dávku pro případ již probíhající artrózy je považováno 10 gramů. Těchto 10 g je obsaženo v 18 tabletách, což představuje horní potřebnou denní dávku. Pokud je tedy artróza rozvinutá již do té míry, že klouby bolí i v noci ve spánku, bere se dávka 18 tablet tak, že se rozděluje na menší dávky a bere se častěji, aby dodávka živin do tkáně byla plynulá. Například 6 x denně 3 tablety, ke každému jídlu a potom krátce před spaním. Část tablet je možno brát i v noci při náhodném probuzení, při předávkování nehrozí riziko.

U sportovců a osob, kde artróza se již vyskytla mezi přímými předky, nebo při zvýšené zátěži kloubů, se ještě včas před rozvojem artrózy berou menší dávky, například 3 x denně 2 tablety k hlavním jídlům. Podobně se snížené udržovací dávky mohou přijímat ve stavu, když bolesti kloubů po počátečních vysokých dávkách již pominuly a s pohybem nebo bolestmi nejsou potíže.
Jako prevence předcházení problémů nebo udržovací dávka se doporučuje 3 x denně 1 tableta. Tablety se mohou brát nalačno nebo po jídle, obojí má svoje výhody i nevýhody. U osob, které jsou schopny dodržovat rozdělení na 6 dávek denně, je rozhodně lepší zkusit příjem nalačno asi 20 – 30 minut před jídlem, zapít vodou. Pokud by byly tablety nalačno snášeny hůře, mohou se brát po jídle. Braní po jídle je vhodné také u osob, které mají problém s častým příjmem malých dávek. Pokud potom potřebnou dávku přijímají pouze 3 x denně po hlavních jídlech, tak látky pro výživu kloubů se vstřebávají postupně.