1. Úvod
  2. KONVEKTOMATY pracov
KONVEKTOMATY pracov

KONVEKTOMATY

Konvektomat je univerzální gastro zařízení, jenž se používá pro přípravu většiny pokrmů. Konvektomat nahradí mnoho kuchyňských zařízení; lze v něm vařit, péci, smažit, dusit, grilovat, zchlazovat, ohřívat veškeré pokrmy při zachování zdravých látek.

Výhody konvektomatu

Mezi hlavní výhody konvektomatu patří:

  • úspora místa
  • úspora nákladů na provoz
  • úspora spotřeby tuků
  • zachování minerálních látek a stopových prvků obsažených v potravinách
  • příprava více pokrmů najednou bez pomísení chutí


KONVEKTOMATY  UNOX

 

Konvektomaty Unox ChefTopTM II.GENERACE

Řada parních konvektomatů Unox ChefTopTM se skládá z modelů v provedení elektrickém nebo plynovém, dále se dělí podle velikosti s počtem vsunů pro GN 2/1, 1/1 a 2/3. Vývoj řady konvektomatů ChefTopTM byl zaměřen na maximální úsporu pracovních procesů a dosažení perfektního výsledku při přípravě pokrmů.

Přednastavené programy konvektomatů Unox ChefTop

Konvektomaty ChefTopTM jsou kromě toho vybaveny již přednastavenými programy ChefUnoxpro různé automatické úpravy pokrmů: Pizza Fabiro, Pollo, Roast, MultiTime, ACMO (adaptive clima mode). Z tohoto hlediska Unox inovoval a vyvinul některé doplňky a technologie pro optimální výsledek některých tradičních druhů přípravy pokrmů, například speciální Fakiro desky pro grilování masa, pečení tradiční italské PIZZY a koše pro smažení hranolek v konvektomatu.

Vlastnosti konvektomatu

Konvektomat UNOX je multifunkční zařízení, které se stává nepostradatelným pomocníkem při přípravě jídel za dodržení nejpřísnějších hygienických požadavků. V konvektomatu lze vařit, péct, dusit, smažit, sušit, udržovat a regenerovat veškeré druhy pokrmů.
Konvektomaty ChefTopTM jsou ideálním řešením pro malé, střední i velké kuchyňské provozy. Některé přístroje z této řady mohou být dokonce integrovány do větších kuchyní, závodního nebo školního stravování.

Systémy konvektomatů Unox ChefTop

CLIMA LUX - STEAM.MAXI - patentovaný systém vyvíjení páry nástřikem. DRY.MAXI - patentovaný systém odvětrání přebytečné vlhkosti.Cool - program automatického zchlazení komory s otevřenými dvířky. Vysokovýkonné ventilátory s reverzním chodemstřídavé obousměrné proudění vzduchu umožnuje udržet rovnoměrnou teplotu pečení a vaření. Pro zjednodušení na všech úrovních doplnil Unox ChefTopTM o řadu nových zařízení tak, aby vznikl kompaktní na sebe vzájemně navazující systém přístrojů a doplňků - zchlazovače, zmrazovače, udržovací skříňe, kondenzační digestoře, reversní osmózu ovládané pomocí jednoho ovládacího panelu ChefTouch.DuoChefTop - spojení dvou konvektomatů na sobě. HACCP: sériový výstup (USB) pro řízení počítačem (pouze na poptání). Otvírání dveří - snadná záměna L/R. HT těsněním: zaručuje dokonalé uzavření a utěsnění dveří proti úniku tepla. Dvojité bezpečnostní sklo Cool Touch systém. Rotor KLEAN - digitálně řízený, plně automatický čistící systém. HOLD - udržování pokrmů při výdejní teplotě. PAUSE - možnost nakynutí, přerušení procesu s následným spuštěním Delta T program - šetrné nízkoteplotní vaření a pečení, noční pečení, zpožděný start. 99 programů, automatické.

 

RECEPT GRILOVÁNÍ V KONVEKTOMATU:GRILUJEME_V_KONVEKTOMATU_UNOX.pdf


KONVEKTOMATY UNIS COOL

Nabízíme produkty tuzemského výrobce konvektomatů společnosti

UNIS COOL

Působící na trhu chladicího a gastronomického zařízení od roku 1990. Společnost patří k světovým výrobcům s nejširší nabídkou cca 50 typů chladicích, teplých a neutrálních vydávacích vitrín v různých velikostech a modifikacích. Tyto vitríny jsou určeny pro cukrárny, pekárny, restaurace, fast foody,závodní jídelny, nemocnice a mnoho dalších míst.

Nové konvektomaty KME6i / KME10i.

Dále vyrábí chladicí a mrazicí skříně, chladicí stoly, saladety, šokovací zařízení, obslužné a přístěnné vitríny, konvektomaty, plynové a elektrické stoličky, nerezový nábytek, stoly, dřezy, regály, digestoře, vpustě, bezdotyková umyvadla...

Všechny výrobky procházejí přísnou výstupní kontrolou a zkoušejí se na nejmodernějším testovacím zařízení GALILEO. Při výrobě bereme také ohled na naše životní prostředí, zařízení proto vypěňujeme pouze polyurethanem bez „CFC“ s hustotou 33 kg/m3.

Produkce je z 80 % určena pro export do celého světa (naše výrobky se nachází v Evropě, Asii, Austrálii, Americe i Africe), 20 % zůstává pro tuzemský trh.

Odebírat newsletter
Rozesíláme 1x za měsíc.Neboj, odběr si můžeš kdykoliv odhlásit.

    Německá kvalita    V čistotě je krása    Spolehlivá firma    TOPlis t - BKServisCZ

Nejčtenější na blogu

Hydrolyzovaný kolagen

Kde nás najdete

Provozovna:

Kateřinská 577

Stráž nad Nisou 463 03

Kontakty
Logo
BK Servis CZ
(Po - Pá, 8:00 - 16:30)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.