Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

  Nanotechnologie - BKServisCZ  

Usnadněte si

předvánoční  úklid !

S naší NanoPěnou

Nano pěna čistí,leští,

impregnuje a konzervuje

nejrůznější

hladké povrchy

a to na dlouhou dobu. 

ODKAZEM TADY
NANOPĚNA - ČISTÍ A CHRÁNÍ POVRCHY

 

TOPlis t - BKServisCZ

 
AUTO NANO LIBEREC
FOTOGALERIE ZDE
 
MOTORKA DUCATI 749

Ošetřujeme povrchy 100% 
nanotechnologií.
Německá kvalita - BKServisCZ

Profesionálně čistíme a 
impregnujeme povrchy. 
Kuchyně a koupelny
sklo,keramiku,zrcadla.

Ochrana povrchu - BKServisCZ

Špína už nemá šanci.  

 Výtahy a nerez plochy
Čištění výtahů a ošetření nerezi - BKServisCZ 

Snadné odstranění otisků.

Umíme ošetřit i jiné povrchy.

(sklo,keramika,plasty,dlažby,

lodě,auta,motorky...)


Nanotechnologie

Specializujeme se na nanotechnologie.

 

V našem e-shopu zakoupíte NanoPěnu originál a NanoPěnu auto-moto(extra silná)

 

bkserviscz-nanopěna

Nano Pěna original-pro domácnost

čistí, leští, impregnuje a konzervuje nejrůznější hladké povrchy s výhodami moderní nanotechnologie.Současně se snadným vyčištěním vzniká na povrchu nano-vrstva, která dlouhodobě chrání a leští ošetřenou plochu.

Ochranný čistič NanoPěna je Váš nejnovější prostředek v boji se špínou, otisky prstů, mastnotou, povlakem vodního kamene. Aktivní pěna uklízí povrch sama, díky tomu se už nikdy nemusíte ptát “Jak vyčistit hladké povrchy?”. S vysokým leskem totiž získáte i několik měsíců ochrany, díky které povrch snadno otřete jen obyčejnou vodou.

Nano Pěna auto-moto-pro motoristy a domácnost

čistící a současně impregnační pěna na principu moderní nanotechnologie.Čistí, leští, impregnuje (vytváří nanovrstvu) a konzervuje lakované povrchy, chrom, skla i plexi vozidel - vše v jednom kroku.

NanoPěna auto-moto dlouhodobě chrání ošetřené povrchy proti vodě, špíně, mastnotě, hmyzu, soli, pylu a odpuzuje prach i nečistot.

 

V našem e-shopu zakoupíte ANTIKOROZNÍ A IZOLAČNÍ SPREJE NANOPROTECH

bkserviscz-nanoprotech spreje

 

ANTIKOROZNÍ SPREJE

Antikorozní spreje Nanoprotech Home,Auto Moto Aticor,Bicykle,Gun

HOME-pro dům a zahradu

Antikorozní sprej Nanoprotech Home byl vyvinut s cílem maximálně ochránit, konzervovat a mazat zařízení a techniku používanou v domácnosti a na zahradě. Sprej Nanoprotech Home je ideálním řešením. Využívá nejmodernější nanotechnologii, díky které zabraňuje korozi a zamrzání, má výborné mazací schopnosti a odstraňuje i odolnou rez, vrzání a nežádoucí tření.

Chrání před korozí až 1 rok

Čistí od rzi

Zabrání vrzání a drhnutí

Povolí i zatuhlé šrouby

Rozpohybuje zamrzlé mechanismy(ponechává si své mazací vlastnosti i za extrémních teplot od -80 °C do +160 °C)

AUTO MOTO ANTICOR-pro motoristy

Sprej Nanoprotech Auto Moto Anticor je pečlivě vyladěn pro použití v automobilovém průmyslu. Právě jste našli ideální přípravek, který ochrání Vaše auto nebo motorku před korozí i v extrémních podmínkách. Sprej NANOPROTECH Auto Moto Anticor dokáže všechny tyto problémy snadno vyřešit. Jeho speciální složení totiž využívá nanotechnologii, a díky tomu dosahuje výrazně lepších výsledků než konkurenční přípravky.

Chrání před korozí

Odolá slanému prostředí

Odstraňuje rez

Promazává spoje

Chrání před zamrznutím(sprej si uchovává své unikátní schopnosti i za extrémně mrazivých teplot). 

BICYKLE-pro cyklisty

Sprej Nanoprotech Bicycle byl vyvinut speciálně pro použití na jízdních kolech. Zbaví Váše kolo koroze, promaže mechaniku, ochrání před působením vody i bláta a prodlouží jeho životnost. Využívá převratnou nanotechnologii, která má výrazně vyšší účinnost než ostatní současné technologie.

Promazává

Chrání před korozí

Lepí méně nečistot

Voděodolný

Prodlužuje životnost

Jednoduchá aplikace

GUN-pro střelce

Antikorozní sprej Nanoprotech Gun je speciálně navržen pro ošetření veškerých palných zbraní, které čistí, konzervuje, a chrání před nepříznivými okolními vlivy. Trpí mechanismus Vaší palné zbraně v důsledku použití v terénu a při špatných podmínkách skladování, či stále hledáte ideální přípravek pro Vaši zbraň? Sprej Nanoprotech Gun využívá moderní nanotechnologii, která dokonale čistí, promazává a konzervuje.

Odolná ochrana

Čistí od zplodin

Nenarušuje ostatní materiály

Vzlíná do struktury kovu

Dlouhodobě konzervuje

 

IZOLAČNÍ SPREJE

Izolační spreje Nanoprotech Electric,Auto Moto Electric

Ochrání všechny elektrické systémy před oxidací, vlhkostí, zkratem a unikajícím proudem. Díky pokrokům v nanotechnologii dokáží výrazně prodloužit životnost zařízení a šetřit tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy. Vlhkost navíc dokáží vytěsnit i z vodou poškozených přístrojů, znovu obnovit jejich funkci a navíc je ochránit  před další korozí.

Electric-pro elektrická zařízení

Sprej Nanoprotech Electric byl vyvinut jako nejúčinnější prostředek pro ochranu, konzervaci a dokonalou izolaci elektrických a elektronických zařízení.Sprej NANOPROTECH Electric ochrání všechny elektrické systémy před oxidací, vlhkostí, zkratem a unikajícím proudem. Díky pokrokům v nanotechnologii dokáží výrazně prodloužit životnost zařízení a šetřit tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy. Vlhkost navíc dokáží vytěsnit i z vodou poškozených přístrojů, znovu obnovit jejich funkci a navíc je ochránit  před další korozí. 

Chrání před zkratem

Chrání před oxidací

První pomoc pro utopenou elektroniku

Obnovuje kontakty

Chrání i v agresivním prostředí

AUTO MOTO ELECTRIK-pro motoristy

Sprej Nanoprotech Auto Moto Electric byl vyvinut s ohledem na specifické podmínky používání a provozování automobilů a motocyklů.

Spreje NANOPROTECH Auto Moto Electric přicházejí se způsobem, jak se s podobnými potížemi účinně vypořádat. Využívají totiž nanočástice, díky kterým dokáží zaizolovat vodiče, ochránit elektroinstalaci před oxidací a pročistit již zoxidovanou autoelektroniku.

Je vhodný pro všechny kovové povrchy a pro nízko i vysoko napěťové kontakty do 10 kV. NANOPROTECH Auto Moto Electric je vytvořen tak, aby vydržel i rychlé výkyvy teplot, ke kterým dochází v prostoru motoru.

Prevence poruch

Záchrana navlhlé autoelektroniky

Odstraňuje oxidaci

Čistí kontakty

Ochrana před zkratem

 

Jak spreje NANOPROTECH fungují?

Naše spreje využívají menší než mikroskopické částice, které po aplikaci zaplní i ty nejmenší trhlinky, póry a nerovnosti. Ošetřený povrch se tak dokonale zarovná a vytvoří se na něm neproniknutelná nanobariéra, která odpudí vlhkost a zabrání korozi. Tenká vrstva nanočástic spolu se speciálním roztokem navíc silně sníží tření a působí tak jako dokonalé mazivo.

Technická podpora - tel:+420 773 641 008,email:obchod@bkserviscz.eu