Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakt

BK Servis CZ s.r.o.
Pivoňková 255,
463 03 Stráž nad Nisou
napište nám
+420 773 641 008
+420 773 641 006
  Nanotechnologie - BKServisCZ 
 
 

V E-SHOPU 

pro blížící se předvánoční úklid zakoupíte 

čistící a současně impregnační pěnu 

s výhodami moderní nanotechnologie.Nano pěna čistí,leští,

impregnuje a konzervuje nejrůznější hladké povrchy

 
 

ODKAZ ZDE
NANOPĚNA - ČISTÍ A CHRÁNÍ POVRCHY

 

TOPlis t - BKServisCZ

 

Nanoservice - BKServisCZ

AUTONANO - BKServisCZ LIBEREC

 

 

Nanotechnologie - BKServisCZ

 


Ošetřujeme povrchy 100% 


nanotechnologií.

 


Německá kvalita - BKServisCZ

 

 

Profesionálně čistíme a 

impregnujeme povrchy. 

Kuchyně a koupelny

sklo,keramiku,zrcadla.

 

 

Ochrana povrchu - BKServisCZ

Špína už nemá šanci.

 

 

 Výtahy a nerez plochyČištění výtahů a ošetření nerezi - BKServisCZ 

Snadné odstranění otisků.

 

 

Umíme ošetřit i jiné povrchy.

(sklo,keramika,plasty,dlažby,

lodě,auta,motorky...)

 

Aktuality a novinky

arr3NanotechnologieSpecializujeme se na nanotechnologie.   V našem e-shopu zakoupíte NanoPěnu originál a NanoPěnu... arr3Arašídový krém,Mandlové másloNOVÉ PRODUKTY V NAŠÍ NABÍDCE Arašídový krém - obsahuje rostlinné a nenasycené tuky, prospěšné... arr3Profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií.BK Servis CZ profesionální servis povrchů materiálů nanotechnologií. Seznámíme Vás s novými... arr3NANO PĚNA - VIDEA  NanoPěna original - je čistící a současně impregnační pěna  s výhodami moderní... arr3JAK ODSTRANIT ZATUCHLINU  Jste provozovatelem nebo majitelem staršího domu,chaty,bytu,provozovny, nebo dopravního...

Nanotechnologie

Specializujeme se na nanotechnologie.

 

V našem e-shopu zakoupíte NanoPěnu originál a NanoPěnu auto-moto(extra silná)

 

bkserviscz-nanopěna

Nano Pěna original-pro domácnost

čistí, leští, impregnuje a konzervuje nejrůznější hladké povrchy s výhodami moderní nanotechnologie.Současně se snadným vyčištěním vzniká na povrchu nano-vrstva, která dlouhodobě chrání a leští ošetřenou plochu.

Ochranný čistič NanoPěna je Váš nejnovější prostředek v boji se špínou, otisky prstů, mastnotou, povlakem vodního kamene. Aktivní pěna uklízí povrch sama, díky tomu se už nikdy nemusíte ptát “Jak vyčistit hladké povrchy?”. S vysokým leskem totiž získáte i několik měsíců ochrany, díky které povrch snadno otřete jen obyčejnou vodou.

Nano Pěna auto-moto-pro motoristy a domácnost

čistící a současně impregnační pěna na principu moderní nanotechnologie.Čistí, leští, impregnuje (vytváří nanovrstvu) a konzervuje lakované povrchy, chrom, skla i plexi vozidel - vše v jednom kroku.

NanoPěna auto-moto dlouhodobě chrání ošetřené povrchy proti vodě, špíně, mastnotě, hmyzu, soli, pylu a odpuzuje prach i nečistot.

 

V našem e-shopu zakoupíte ANTIKOROZNÍ A IZOLAČNÍ SPREJE NANOPROTECH

bkserviscz-nanoprotech spreje

 

ANTIKOROZNÍ SPREJE

Antikorozní spreje Nanoprotech Home,Auto Moto Aticor,Bicykle,Gun

HOME-pro dům a zahradu

Antikorozní sprej Nanoprotech Home byl vyvinut s cílem maximálně ochránit, konzervovat a mazat zařízení a techniku používanou v domácnosti a na zahradě. Sprej Nanoprotech Home je ideálním řešením. Využívá nejmodernější nanotechnologii, díky které zabraňuje korozi a zamrzání, má výborné mazací schopnosti a odstraňuje i odolnou rez, vrzání a nežádoucí tření.

Chrání před korozí až 1 rok

Čistí od rzi

Zabrání vrzání a drhnutí

Povolí i zatuhlé šrouby

Rozpohybuje zamrzlé mechanismy(ponechává si své mazací vlastnosti i za extrémních teplot od -80 °C do +160 °C)

AUTO MOTO ANTICOR-pro motoristy

Sprej Nanoprotech Auto Moto Anticor je pečlivě vyladěn pro použití v automobilovém průmyslu. Právě jste našli ideální přípravek, který ochrání Vaše auto nebo motorku před korozí i v extrémních podmínkách. Sprej NANOPROTECH Auto Moto Anticor dokáže všechny tyto problémy snadno vyřešit. Jeho speciální složení totiž využívá nanotechnologii, a díky tomu dosahuje výrazně lepších výsledků než konkurenční přípravky.

Chrání před korozí

Odolá slanému prostředí

Odstraňuje rez

Promazává spoje

Chrání před zamrznutím(sprej si uchovává své unikátní schopnosti i za extrémně mrazivých teplot). 

BICYKLE-pro cyklisty

Sprej Nanoprotech Bicycle byl vyvinut speciálně pro použití na jízdních kolech. Zbaví Váše kolo koroze, promaže mechaniku, ochrání před působením vody i bláta a prodlouží jeho životnost. Využívá převratnou nanotechnologii, která má výrazně vyšší účinnost než ostatní současné technologie.

Promazává

Chrání před korozí

Lepí méně nečistot

Voděodolný

Prodlužuje životnost

Jednoduchá aplikace

GUN-pro střelce

Antikorozní sprej Nanoprotech Gun je speciálně navržen pro ošetření veškerých palných zbraní, které čistí, konzervuje, a chrání před nepříznivými okolními vlivy. Trpí mechanismus Vaší palné zbraně v důsledku použití v terénu a při špatných podmínkách skladování, či stále hledáte ideální přípravek pro Vaši zbraň? Sprej Nanoprotech Gun využívá moderní nanotechnologii, která dokonale čistí, promazává a konzervuje.

Odolná ochrana

Čistí od zplodin

Nenarušuje ostatní materiály

Vzlíná do struktury kovu

Dlouhodobě konzervuje

 

IZOLAČNÍ SPREJE

Izolační spreje Nanoprotech Electric,Auto Moto Electric

Ochrání všechny elektrické systémy před oxidací, vlhkostí, zkratem a unikajícím proudem. Díky pokrokům v nanotechnologii dokáží výrazně prodloužit životnost zařízení a šetřit tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy. Vlhkost navíc dokáží vytěsnit i z vodou poškozených přístrojů, znovu obnovit jejich funkci a navíc je ochránit  před další korozí.

Electric-pro elektrická zařízení

Sprej Nanoprotech Electric byl vyvinut jako nejúčinnější prostředek pro ochranu, konzervaci a dokonalou izolaci elektrických a elektronických zařízení.Sprej NANOPROTECH Electric ochrání všechny elektrické systémy před oxidací, vlhkostí, zkratem a unikajícím proudem. Díky pokrokům v nanotechnologii dokáží výrazně prodloužit životnost zařízení a šetřit tak vynaložené náklady na údržbu, servis a opravy. Vlhkost navíc dokáží vytěsnit i z vodou poškozených přístrojů, znovu obnovit jejich funkci a navíc je ochránit  před další korozí. 

Chrání před zkratem

Chrání před oxidací

První pomoc pro utopenou elektroniku

Obnovuje kontakty

Chrání i v agresivním prostředí

AUTO MOTO ELECTRIK-pro motoristy

Sprej Nanoprotech Auto Moto Electric byl vyvinut s ohledem na specifické podmínky používání a provozování automobilů a motocyklů.

Spreje NANOPROTECH Auto Moto Electric přicházejí se způsobem, jak se s podobnými potížemi účinně vypořádat. Využívají totiž nanočástice, díky kterým dokáží zaizolovat vodiče, ochránit elektroinstalaci před oxidací a pročistit již zoxidovanou autoelektroniku.

Je vhodný pro všechny kovové povrchy a pro nízko i vysoko napěťové kontakty do 10 kV. NANOPROTECH Auto Moto Electric je vytvořen tak, aby vydržel i rychlé výkyvy teplot, ke kterým dochází v prostoru motoru.

Prevence poruch

Záchrana navlhlé autoelektroniky

Odstraňuje oxidaci

Čistí kontakty

Ochrana před zkratem

 

Jak spreje NANOPROTECH fungují?

Naše spreje využívají menší než mikroskopické částice, které po aplikaci zaplní i ty nejmenší trhlinky, póry a nerovnosti. Ošetřený povrch se tak dokonale zarovná a vytvoří se na něm neproniknutelná nanobariéra, která odpudí vlhkost a zabrání korozi. Tenká vrstva nanočástic spolu se speciálním roztokem navíc silně sníží tření a působí tak jako dokonalé mazivo.

Technická podpora - tel:+420 773 641 008,email:obchod@bkserviscz.eu