1. Úvod
  2. INFORMACE
  3. O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Nanotechnologie na ochranu povrchů.

Těžištěm naší aktivity je profesionální ochrana povrchů 100% nanotechnologií. Na našich stránkách www.nanobkservis.eu se seznámíte s novými možnostmi využití nano-impregnací ve Vašem oboru a přesvědčíte se o tom, že vhodně aplikované nano-povrchy ušetří mnoho Vaší práce, peněz i drahocenného času.

Čištění koberců a čalouněného nábytku

Nabízíme komplexní a profesionální služby v oblasti hloubkového čištění tkanin a textilií pomocí nanotechnologie. Naše služby jsou k dispozici nejen firmám, ale i domácnostem.

Korekce laku,leštění laku,ochrana laku automobilů.

Nejčastější jev vyznačující poškození laku jsou výry, hologramy, škrábance,které je možné do jisté míry odstranit z povrchu.Aplikace nebo tz. leštění laku provádíme zejména ručně.Lak jako samotný nedokáže odolávat každodenním poryvům počasí a proto je nezbytně nutné jej impregnovat

Čištění interiéru osobních vozidel

Jedná se o suché čištění interiéru a kompletní impregnace všech částí automobilu.Pracujeme s nano technologii, která dokáže působit na interiér do větší hloubky a vytahovat tak nečistotu na povrch. Díky této technologii můžeme garantovat suchý povrch téměr ihned po vyčištění kompletního interiéru.

Prodej gastrozařízení

V této oblasti nabízíme široký sortiment profesionálních gastronomických zařízení od předních tuzemských i zahraničních výrobců. Pro malé, střední i velkokapacitní provozy.

Potravinářství

Dalším těžištěm naší aktivity je distribuce surovin pro cukráře, pekaře, lahůdkáře.Dodáváme suroviny a aditiva pro potravinářský průmysl.

E-SHOP prodej dopňků stravy.

Našim cílem jsou kvalitní dopňky stravy jak pro celé tělo tak pro kloubní výživu pohybového aparátu,které slouží jako prevence nebo výživa opotřebených kloubů.

TOPlist 

Kde nás najdete

Provozovna:

Kateřinská 577

Stráž nad Nisou 463 03

Kontakty
Logo
BK Servis CZ
(Po - Pá, 8:00 - 16:30)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz