Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po - Pá, 8:00 - 16:30)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Udělejte nákup za 4 000,00 Kč a dopravu máte ZDARMA
  1. Úvod
  2. Čištění čalounění a koberců
  3. Čištění koberců a čalouněného
Čištění koberců a čalouněného nábytku

sedačky a čalounění-interiery vozidel

Nabízíme komplexní a profesionální služby v oblasti hloubkového čištění tkanin a textilií pomocí nanotechnologie.

Naše služby jsou k dispozici nejen firmám, ale i domácnostem.

Čištění provádíme technologii, která dokáže působit na textílie do větší hloubky a vytahovat tak nečistotu na povrch.Díky této technologii můžeme garantovat čistý povrch po vyčištění.

Jedná se tzv.o suché čištění koberců a čalounění produkty NANO od USA značky Chemical Guys a německé premiové značky Nanotechnology Solutions.

Na čištění čalouněného nábytku používáme nanotechnologii Chemical Guys & SmartWax, nejdokonalejší čistící detailing nanotechnologie na světě.
Všechny používané přípravky Chemical Guys jsou PH neutrální a dokonale čistí znečištěné povrchy.kůže-kožená křesla-sedačky-automobily

Výhody těchto produktů Chemical Guys jsou:

přípravky obsahují pouze přírodní materiály, šetří životní prostředí

unikátní nano technologie nemáčí a rychle se odpařuje

přípravky neobsahují žádné tuky a mazadla, nemastí a nešpiní

Čištění  tzv. mokrou metodou:

čištění kobercůpři které používáme zásadně nezávadné a ekologicky odbouratelné prostředky. Mokrá metoda (Extrakční čištění) spočívá v tom, že je voda spolu s čistícím prostředkem strojně aplikována hluboko do plochy koberce či čalounění a následně je pod silným tlakem vysána zpět do sběrného tanku přístroje. Proces čištění probíhá opakovaně do chvíle, kdy jsou všechny nečistoty odstraněny a na závěr se provede vysátí zbytkového roztoku. Tento způsob je nejen velmi účinný, ale především šetrný a zajišťuje,že nedochází k nadměrnému opotřebení textilie ani k vytrhávání vláken.

koberec

Naše specializace je: extrakční čištění různých tipů koberců, matrací, sedacích souprav, křesel, židlí a autočalounění.

Domácnosti: přesto že pravidelně používáte vysavač není ve Vašich silách dosáhnou maximálního odstranění prachu z koberců a čalouněných částí nábytku. Naše metoda Extrakčního čištění s pomocí profesionální chemie Vám zaručí, že koberce a čalouněný nábytek bude zbaven nejen prachu ale i mikroorganizmů a roztočů, jež můžou být příčinou mnoha alergií.

Mikroorganizmům a roztočům se velmi daří také v tak pro nás důležité věci jako jsou matrace. Je proto ve Vašem zájmu nepodceňovat tuto skutečnost a alespoň 2x do roka vyčistit matrace Extrakční cestou a tak si zajistit zdravý a příjemný spánek. V případě, že Vaše dítě neudrží svoji potřebu a dojde k znečistění matrace pomůže Vám k odstranění skvrn jednoznačně Extrakční metoda.

U polstrovaných židlí dochází k znečištění především jídlem a nápoji. Pokud chcete znečištění odstranit lokálně nebudete zcela úspěšní. Jedině metoda mokrou cestou v celé ploše a za použití profesionální chemie Vám zaručí, že se skvrny odstraní.

čištění koberců

Firmy: v kancelářích, obchodech, hotelích, restauracích, školách ,školkách a všude kde dochází k velkému pohybu osob a tím pádem k většímu znečištění koberců je Extrakční čištění neodmyslitelnou součástí udržování pořádku. Díky profesionální technice a chemii dostanou koberce a čalouněný nábytek oživení, zbaví se nečistot a prachu, který běžným vysáváním neodstraníte. Díky parfému čistících prostředků budou prostory provoněné a budou příjemně působit za zaměstnance, hosty a jiné osoby, které se v místě pohybují.

čištění koberců

O kvalitě naší práce rozhodují tyto faktory: profesionální čistící chemie Chemical Guys.Chimigall profesionální technika Kärcher a Annovi Reverberi profesionální přístup zkušených a proškolených pracovníků jejichž krédem je spolehlivost a důvěryhodnost.

Dejte nám důvěru a sami se přesvědčíte o možnostech a kvalitě extrakčního čištění v souladu s použitím kvalitní profesionální chemie.

Kontaktujte nás, telefonem: 773 641 008, emailem:bkserviscz@bkserviscz.eu

dohodneme termín, který Vám bude vyhovovat a Vámi určené předměty vyčistíme efektivně a rychle.

Vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Jsme Liberecká společnost.Po Liberci dopravné zdarma.

Doprava:

Liberec: ZDARMA

Mimo Liberec: 6 Kč/km,nebo dohodou.

Minimální objednávka zakázky 450,-Kč

GALERIE FOTO

sedačka

koberec

sedačka

FORMULÁŘ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ

Ptejme se.Co je potřeba vyčistit ?
Jméno a příjmení *
Telefonní číslo *
E-mail *
Opište text z obrázku*

Facebook   Instagram  Youtube

Kde nás najdete

Provozovna:

Kateřinská 577

Stráž nad Nisou 463 03

TOPlist 

 

Kontakty
Logo
BK Servis CZ
(Po - Pá, 8:00 - 16:30)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz